Spolupráca so mnou

Pomôžem vám premeniť váš nápad na profitabilný biznis - ÁNO, aj pre vás je to možné

Pri svojej práci kombinujem metódy koučingu, mentoringu a mojich vlastných poznatkov vychádzajúcich z praxe. Vrámci našej spolupráci vás podporím nielen mentorsky, ale pomôžem vám so stratégiou aj kompletnou exekutívou vďaka bohatému skillsetu nášho business-marketingového teamu.

Pri nastavovaní stratégie sa nedržím  striktne jednej metodiky, pretože viem, že každej žene a každému biznisu sedí niečo iné. Preto našu spoluprácu staviam aj na práci s vašou unikátkou CORE energiou.

Ešte predtým, ako sa vrhneme do prípravy stratégií, ktoré posunú váš biznis, urobme krok naspäť a pozrime sa do seba - čo je to, čo vás robí unikátnou osobnou značkou? V čom je iný váš prístup? Čo vám pomôže vystreliť v podnikaní alebo vás môže limitovať? Poďme to spolu zistiť!

Pri spolupráci so svojimi klientkami využívam energetickú typológiu, ktorá nám pomôže určiť váš energetický typ a nastaviť vaše podnikanie v súlade s vašou CORE energiou. Či už ste prirodzene maratónec alebo šprintér, poznanie vášho typu CORE ENERGIE vám pomôže porozumieť tomu, ako sa správate v biznise a podnikanie vám pôjde s väčšou ľahkosťou.

>>>DOTAZNÍK ZDARMA SI STIAHNETE TU<<<

Princípy, na ktorých si zakladám pri spolupráci:
  • dôvera - spoločne ju budujeme, prehlbujeme a tvorí základný stavebný kameň úprimnosti, ktorá je v našom vzťahu esenciálna.
  • úprimnosť - moja k vám, vaša ku mne, vaša k vám.
  • odhodlanie - naša spolupráca nebude fungovať, ak ste rozhodnuté len tak napoly. Ja dávam do našej spolupráce 120% a to isté očakávam od vás. 
  • chuť hľadať cesty - je v poriadku nevedieť ako. No keď to ako v skutočnosti ani nehľadáte, nebude nám to fungovať.
  • ochota prijať zodpovednosť - a vstúpiť konečne do svojej sily - a s tým som pripravená vám pomôcť, ak je to skutočne to, čo vás volá.

S čím vám viem vrámci spolupráce pomôcť?

Spolupráca s každou mojou klientkou je vysoko individuálna a vždy šitá presne na mieru - preto aktuálne poskytujem viaceré formy spolupráce, aby si každá žena mohla vybrať, ktorý typ a intenzita najviac sedí jej individuálnym biznis potrebám. 

Aktualne možnosti spolupráce:

 


Viac o mne sa dočítate v sekcii Kto som.