Spolupráca so mnou

Sebarozvoj a práca na sebe pre mňa nie je cieľ, ale cesta - a preto k nemu pristupujem s ľahkosťou, ako keď si vychutnávate svoje obľúbené kapučínko. Pri svojej práci kombinujem metódy koučingu, mentoringu a mojich vlastných poznatkov vychádzajúcich z praxe. Nedržím sa striktne jednej metodiky, pretože viem, že každá ambiciózna žena má len jediný cieľ - chce sa posúvať ďalej. Preto spolupráca s každou mojou klientkou je vysoko individuálna a vždy šitá presne na mieru. 

Mojim snom je vytvoriť medzi nami dôvernú atmosféru, kde sa žena cíti sama sebou, kde konečne môže odhodiť očakávania a povinnosti bežného týždňa, vyzliecť sa zo spoločenskej normy a byť konečne tým, kým je. Môže sa konečne sústrediť len a len na seba a nemusí sa za to nikomu ospravedlňovať alebo sa cítiť vinná.

Naša spolupráca je vždy šitá na mieru. Vzhľadom na to, že svojim klientkám venujem čas, priestor a podporu aj medzi sedeniami, moja kapacita je veľmi limitovaná. Princípy, na ktorých si zakladám pri spolupráci:

  • dôvera - spoločne ju budujeme, prehlbujeme a tvorí základný stavebný kameň úprimnosti, ktorá je v našom vzťahu esenciálna.
  • úprimnosť - moja k vám, vaša ku mne, vaša k vám.
  • odhodlanie - naša spolupráca nebude fungovať, ak ste rozhodnuté len tak napoly. Ja dávam do našej spolupráce 120% a to isté očakávam od vás. 
  • chuť hľadať cesty - je v poriadku nevedieť ako. No keď to ako v skutočnosti ani nehľadáte, nebude nám to fungovať.
  • ochota prijať zodpovednosť - prijať zodpovednosť znamená chytiť opraty svojho života, prestať donekonečna čakať na potom a pripustiť myšlienku, že vždy máme voľbu

V akých témach vám viem byť konzultačným partnerom?

Aktuálne je možné dohodnúť si individuálnu spoluprácu. Ak ste pripravená chytiť svoj život pevne do rúk - napíšte mi vašu predstavu a očakávania, a dohodneme si bezplatný telefonický rozhovor, kde zistíme, či nám to spolu pôjde. 

Aktualne možnosti spolupráce:

  • Cena balíčkov dlhodobej a firemnej spolupráce je individuálna. 

Viac o mne sa dočítate v sekcii Kto som.


Konzultácie prebiehajú online formou alebo osobne v mojej kancelárii na adrese Mlynské nivy 71, Bratislava. Pri zrušení termínu menej ako 24 hodín vopred je účtovaný storno poplatok vo výške 50% z ceny hodiny.