Spolupráca so mnou

Sebarozvoj a práca na sebe pre mňa nie je cieľ, ale cesta - a preto k nemu pristupujem s ľahkosťou, ako keď si vychutnávate svoje obľúbené kapučínko. Pri svojej práci kombinujem metódy koučingu, mentoringu a mojich vlastných poznatkov vychádzajúcich z praxe. Nedržím sa striktne jednej metodiky, pretože viem, že každá ambiciózna žena má len jediný cieľ - chce sa posúvať ďalej. Preto spolupráca s každou mojou klientkou je vysoko individuálna a vždy šitá presne na mieru. 

Mojim snom je vytvoriť medzi nami dôvernú atmosféru, kde sa žena cíti sama sebou, kde konečne môže odhodiť očakávania a povinnosti bežného týždňa, vyzliecť sa zo spoločenskej normy a byť konečne tým, kým je. Môže sa konečne sústrediť len a len na seba a nemusí sa za to nikomu ospravedlňovať alebo sa cítiť vinná.

Naša spolupráca je vždy šitá na mieru. Vzhľadom na to, že svojim klientkám venujem čas, priestor a podporu aj medzi sedeniami, moja kapacita je veľmi limitovaná. Princípy, na ktorých si zakladám pri spolupráci:

  • dôvera - spoločne ju budujeme, prehlbujeme a tvorí základný stavebný kameň úprimnosti, ktorá je v našom vzťahu esenciálna.
  • úprimnosť - moja k vám, vaša ku mne, vaša k vám.
  • odhodlanie - naša spolupráca nebude fungovať, ak ste rozhodnuté len tak napoly. Ja dávam do našej spolupráce 120% a to isté očakávam od vás. 
  • chuť hľadať cesty - je v poriadku nevedieť ako. No keď to ako v skutočnosti ani nehľadáte, nebude nám to fungovať.
  • ochota prijať zodpovednosť - prijať zodpovednosť znamená chytiť opraty svojho života, prestať donekonečna čakať na potom a pripustiť myšlienku, že vždy máme voľbu

V akých témach vám viem byť konzultačným partnerom?

Aktuálne je možné dohodnúť si individuálnu spoluprácu. Ak ste pripravená chytiť svoj život pevne do rúk - napíšte mi vašu predstavu a očakávania, a dohodneme si bezplatný telefonický rozhovor, kde zistíme, či nám to spolu pôjde. 

Cena hodinovej individuálnej konzultácie je 80 eur. Cena balíčkov dlhodobej/pravidelnej spolupráce je individuálna.

Viac o mne sa dočítate v sekcii Kto som.


Aktuálne všetky konzultácie prebiehajú online formou. V prípade záujmu je možné dohodnúť si osobnú alebo "zážitkovú" konzultáciu, kde vás budem sprevádzať napríklad pri rannej prechádzke so psom, tréningu vo fitku, na turistike alebo pri inej aktivite (v blízkosti Bratislavy). Mojim cieľom je, aby ste sa cítili bezpečne a komfortne a aby pre vás naša spolupráca mala maximálny efekt.