Moja koučovňa

Dámy,

moja koučovňa je miesto plná pokoja v samom srdci Bratislavy, kde sa začína Vaša cesta k svojmu novému, silnejšiemu, ženskejšiemu, slobodnejšiemu JA.

Pri kapúčinku či pohári šumivého spolu preberieme to, čo Vás sužuje už dlhšie, vymotáme sa spoločne z bludiska myšlienok, ktoré sa možno už roky snažíte vytesniť zo svojich úvah a na Vašej ceste za vytúženými snami zrazu uvidíte črtať sa cieľovú rovinku.

Mojim snom bolo vytvoriť miesto, kde sa žena cíti sama sebou, kde konečne môže odhodiť očakávania a povinnosti bežného týždňa, vyzliecť sa zo spoločenskej normy a byť konečne tým, kým je. Môže sa konečne sústrediť len a len na seba a nemusí sa za to nikomu ospravedlňovať alebo sa cítiť vinná.

Mojím poslaním je pomôcť Vám nájsť odvahu byť sama sebou.

Neverím v skratky a z mojej skúsenosti rýchle riešenia nefungujú. Akákoľvek extrémna zmena v živote nemá zmysel, ak o dva týždne bude všetko ako bolo predtým. Verím, že celková životná spokojnosť je výsledkom dlhodobej a systematickej práce na sebe a preto u mňa nenájdete kúzelné formulky a prázdne sľuby. Čo u mňa naopak nájdete je prísľub, že ak sa do toho pustíte, budem Vaším najväčším fanúšikom, budem Vás podporovať aby ste nabrali odvahu vykročiť a s láskou Vás budem sprevádzať transfomáciou, ktorá zmení Váš život. Rozhodnutie je len na Vás – ste pripravená?

Už Vás nebaví sedieť so založenými rukami zatiaľ čo ostatní okolo si plnia sny?

Zmeňte to.

Sedenia prebiehajú formou osobného stretnutia v mojej koučovni v Bratislave alebo online z pohodlia Vášho domova či z ktoréhokoľvek kúta sveta. Ak ste pripravená spraviť prvý krok k Vášmu lepšiemu životu, prvé stretnutie si dohodneme tu.

Pretože si zaslúžite žiť život Vašich snov a Vy ste jediná, kto Vám to môže splniť.

Len sa pre to musíte rozhodnúť.