BUSINESS VISIONDAY

VIP Business VISIONDAY

Máte pocit, že ste vyskúšali všetky kurzy, videli všetky webináre zdarma a vypočuli si všetky podcasty a váš biznis nie a nie sa rozbehnúť? Hľadáte spôsob ako premeniť svoj nápad na biznis? Máte rozbehnutý online business či prax s klientami 1:1 a chcete sa posunúť na ďalší level vášho podnikania?

Práve pre vás mám transformačný celodenný balíček VIP Business Visionday.

Zažite deň, keď sa nemusíte pozerať na hodinky. Deň, kedy sa budete venovať do hĺbky svojmu businessu, svojej vízii, mindsetu a stratégii. Deň, kedy vás o vašu pozornosť nebudú okrádať povinnosti, ale budete môcť venovať všetok focus a mentálnu energiu práve rozvoju svojho podnikania. Deň, kedy spomalíte, aby ste sa následne mohli rozbehnúť raketovou rýchlosťou.

Zbavte sa limitujúcich presvedčení, že business sa robí iba “spoza stola” - tá pravá zmena prichádza, keď je myseľ zregenerovaná a dostatočne stimulovaná - preto Business Visionday spája strategickú prácu a mentálny aj telesný relax.

 

VIP DAY - Program

 
PRED EVENTON:
 • ešte pred samotným VIP Businss Visionday spolu absolvujeme strategickú vstupnú konzultáciu v trvaní 60 minút (online), kde si rozoberieme vaše ciele, aktuálny stav vášho businessu a zámer samotného strategického dňa

 

DEŇ VIP BUSINESS VISIONDAY:
 • začneme zľahka, rannou kávičkou a rekapituláciou zámeru dňa
 • následne sa budeme venovať dôkladnému hĺbkovému auditu vášho biznisu a služieb, vašej vízii a nastaveniu vašej business stratégie
 • doprajeme si spoločný ľahký neformálny obed
 • popoludní nás čaká spoločný wellnes alebo prechádzka, počas ktorého sa budeme venovať vnútornej práci a vášmu mindsetu
 • náš spoločný deň zakončíme rekapituláciou highlightov dňa

Je tento VIP Deň pre vás?
 • ste žena, ktorá vie, čo chce ale zatiaľ nevie, ako sa tam dostať
 • máte pocit, že nech robíte čo robíte, vašu víziu sa vám nedarí dosiahnuť a neviete prečo
 • máte pocit, že vaše podnikanie začalo stagnovať a chcete ho posunúť na nový level
 • máte síce dostatok 1:1 klientských stretnutí, ale máte pocit, že nemáte kam rásť
 • máte milión nápadov a nie a nie sa rozhýbať do podnikania
 • chcete svoj nápad premeniť na biznis ale neviete, ako to koncepčne uchopiť

 

Ak ste sa našli aspoň v jednej vete, VIP BUSINESS VISIONDAY je to pravé orechové pre vás.

 


Dokážete si dopriať deň iba pre seba? Deň venovaný vašej jasnej vízii, mentálnej regenerácii, snom, plánom a cieľom? Deň, kedy sa budete cítiť ako znovuzdorená?

Počas celého VIP Dňa sa budem venovať iba vám. Budem vašou koučkou, mentorkou, sprievodkyňou, spoločníčkou a pomôžem vám rozkľúčovať staré vzorce, ktoré v sebe nosíte a ktoré vám nedovolia ísť ďalej. Pomôžem vám ujasniť si vašu víziu a nájsť cestu, ktorá vás tam privedie. Budem vás sprevádzať celým dňom a pomôžem vás urobiť prvé kroky na ceste vášmu DREAM BUSINESSU.

 • Miesto konania: uzavretný klub, Most pri Bratislave (iné - podľa dohody)
 • Dátum konania: Poďla dohody s klientkou (od 9.00 - 15.30)
 • Cena VIP BUSINESS VISIONDAY: 400 EUR (nie som platcom DPH)

- cena je konečná, zahŕňa občerstvenie počas celého dňa a vstupnú strategickú konzultáciu v trvaní 60 minút (online pred samotným VIP BUSINESS VISIONDAY)

*vstup do programu je možný len na základe úvodnej nezáväznej telefonickej konzultácie, kde zistíme, či si sedíme a či naša spolupráca bude mať zmysel

 

VIP Business Visionday je určený primárne pre podnikateľky v službách, koučky, mentorky, lektorky, ktoré stoja na začiatku svojej cesty, alebo sú v rozbehovej fáze svojho podnikania a chceli by sa posunúť ďalej. Ďalej pre ženy, ktoré zatiaľ nemajú jasne definovaný zámer, ale chceli by svoje podnikanie postaviť predovšetkým na silnej osobnej značke.


O mne

 • Vediem online komunitu Cappuccino Club

- miesto pre vyše 50 nádherných žien, kde sa pravidelne vzdelávame, prepájame a rastieme

 • Odkoučovala som počas mojej praxe vyše 350 inviduálnych hodín
 • Mám absolvovaný oficiálny výcvik v Life coachingu certifikovaný ICF v Business Coaching College
 • Som autorkou kurzu Elixír šťastia: Manuál šťastnej ženy, skupinového programu Ty si žena Tvojich snov a spoluatorkou programu Dámska jazda (programy zamerané na sebapoznanie, sebavedomie, budovanie zdravej sebahodnoty), online workshopu VISIONDAY
 • Pravidelne sa vzdelávam (zahraničné programy svetových koučov a mentorov) a nechávam sa inviduálne mentorovať (svetová energy koučka Martina Opava a business mentorka Tina Nekudová, business mentorka Tereza Kassasová)

Prečo ísť do toho so mnou?

Za prvé tri roky svojho podnikania som si prešla od nápadu, cez poskytovanie balíčkov spolupráce pre ženy, skupinové programy, firemné spolupráce, až po budovanie komunity Cappuccino Club a aktívnu spoluprácu s najlepším koučkami a mentorkami na slovenskom a českom trhu.

Premenila som svoj nápad na úspešný a stabilný business, ktorý mi mesačne zarába 4-ciferné čiastky - a to stále s väčšou ľahkosťou. Nápad za vás nevymyslím, ale za to vám ho pomôžem monetizovať a postaviť na ňom business a úspešnú osobnú značku.Som mama, partnerka, koučka, mentorka a predovšetkým žena, ktorá inšpiruje druhé ženy plniť si svoje sny. Si pripravená splniť si tie svoje?