START YOUR DREAM BUSINESS

Začínaš podnikať v službách a potrebuješ partnera, ktorý ti pomôže rozbehnúť úspešné podnikanie. Prevediem ťa  overenou 5-pilierovou roadmap a pomôžem ti premeniť tvoju vášeň na profitabilný business

  • Zarábaš svojím biznisom plus mínus toľko, koľko si zarábala v zamestnaní a chceš konečne svoju vášeň premeniť na profitabilný biznis, ktorý zarába aj keď spíš či dovolenkuješ?
  • Používaš rôzne predajné a komunikačné kanály a stále nevieš stabilizovať svoje príjmy na pravidelných 4-5 ciferných čiastkach a naplniť svoje finančné očakávania?
  • Nemáš jasno v tom, komu svoje služby predávaš a ako ich odkomunikovať aby ich tvoje publikum chcelo kúpiť?
  • Začínaš či pôsobíš ako koučka, expertka či freelancerka a chceš svoje know how dostať k desiatkam či stovkám platiacich klientov namiesto naháňania sa za jednorazovými konzultáciami?
  • Máš vytvorený skvelý produkt alebo službu, ale nikto ich nekupuje?
  • Máš už dosť zháňania klientov na 1:1 spoluprácu a si pripravená rásť a expandovať?

 

Spolupráca START YOUR DREAM BUSINESS je pre TEBA ak...

Nemáš jasný plán a stratégiu meníš každý druhý týždeň čo znamená, že tvoja komunikácia a ponuka je nejasná a klienti na ňu nereagujú

Nevieš, ako začať komunikovať s tvojím publikom, aby nielen interagovalo s tvojím obsahom, ale aj aby nakupovalo

 Potrebuješ zistiť, ktoré možnosti pri práci s klientami a pri predaju tvojich služieb ti môžu priniesť prvé 4-ciferné príjmy

✅ Chceš sa naučiť ako predávať a propagovať tvoju ponuku novým klientom tak, aby jej rozumeli

 Aktuálne sú tvoje príjmy medzi 5-15.000 eur ročne a chceš nájsť možnosti ako rásť 

 

Vrámci spolupráce START YOUR DREAM BUSINESS ti pomôžem:

✅ dostať tvoje podnikanie na stabilné 4+ ciferné mesačné príjmy (definovať tvoju cieľovku, vystavať tvoju vlastnú osobnú značku, rozhodnúť sa na akých sieťach budete pôsobiť, ako sa odlíšiť od konkurencie, ako budeš komunikovať, čo budeš zdieľať...)

✅ prekopať a nastaviť tvoju existujúcu ponuku (naučím ťa, ako zostaviť neodolateľnú ponuku tak, aby rezonovala s tvojim klientom a riešila jeho existujúci problém)

✅ naučiť sa komunikovať svoju ponuku jasne a predávať s ľahkosťou (úspech nie je náhoda a podnikanie nie pasívna aktivita - naučím ťa aktívne ho viesť a budovať)

Spolupráca START YOUR DREAM BUSINESS obsahuje:

✅ 8 X Strategická konzultácia so mnou (60-75 min)

✅ záznam z každého callu

✅ ROADMAP k úspešnému podnikaniu (vzdelávacie videomoduly)

Ako BONUS k spolupráci dostanete✅:

➡️ Vstup do VIP členskej zóny, prístup ku všetkým tréningom, workshopom a materiálom odo mňa - v hodnote 2000+ EUR


Spolupráca je vhodná pre ženy, ktoré sú pripravené ísť do akcie a podnikať akčné kroky, ktoré smerujú k dosiahnutiu ich cieľov. Spolupráca nie je pre každého - svoje klientky do dlhodobej spolupráce si vyberám na základe vstupného callu (musí nám to spolu ladiť).

➡️ Cena 3-mesačnej spolupráce START YOUR DREAM BUSINESS: 1 500 EUR

Alebo 600 EUR mesačne x 3
(nie som platcom DPH)

Keďže sa jedná o skutočne intenzívnu spoluprácu, ešte predtým, ako sa pustíme do spolupráce, ktorá ti pomôže v podnikaní rásť a expandovať, je potrebné aby sme sa navzájom spoznali a zistili, či nám to funguje. Preto ťa pozývam na bezplatný úvodný call, kde si preberieme ciele spolupráce a tvoje nastavenie. 

Do spolupráce START YOUR DREAM BUSINESS spolupráce príjmam iba 3 ženy súbežne. Informuje sa o aktuálnych voľných kapacitách.


Nie si pripravená na intenzívnu spoluprácu a potrebovala by si len jednorázovú konzultáciu pre ujasnenie si dilemy, ktorú riešiš? Zabookuj si 90-minutovú STRATEGICKÚ KONZULTÁCIU.


Vaše sny mi nedajú spávať! 

Lucia Sarah Serugová

CEO Cappuccino COACH & CAPPUCCINO CLUB
Online Business Coach
CEO Cappuccino Marketing & Consulting

Vyštudovala Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského, pôosobila pracovne v Spojených štátoch, má viac ako 10 ročné skúsenosti na pozíciach v obchode, realitnom biznise, recruitingu, marketingu a koučingu.

Pomáha začínajúcim podnikateľkám v službách dostať sa z 0 na ročné obraty 40+ tisíc EUR pomocou kombinácie koučingu, mentoringu a marketingových stratégií.

Svojich klientov si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na problematiku biznisu, brandingu, marketingu, tvorby digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.