STRATEGICKÁ KONZULTÁCIA

Pomôžem vám rozbehnúť & škálovať váš online business

➡️Tvoríš tonu obsahu alebo naopak ťa jeho tvorba paralyzuje a nevieš, ako konvertovať sledujúcich na platiacich klientov

➡️Chcela by ste sa venovať svojmu primárnemu biznisu ale riešiš, ako ho naplniť klientami?

➡️Používaš rôzne predajné a komunikačné kanály a stále nevieš stabilizovať svoje príjmy na pravidelných 4-5 ciferných čiastkach a naplniť svoje finančné očakávania?

➡️Predávaš individuálne konzultácie a nevieš, ako zabezpečiť, aby sa klienti vracali?


Viem presne, ako sa cítiš. Ani ja som nebola vždy podnikateľka a CEO úžasnej komunity žien, ani ja som predtým nespolupracovala s tými najvplyvnejšími koučkami a mentorkami v online biznis sfére, aj ja som mala strach ukázať svetu svoje ja, aj ja som sa bála investovať do svojho biznisu a do seba. 

Preto v rámci inviduálnej strategickej konzultácie chcem pomôcť práve tým ženám, ktoré sa nevedia pohnúť z miesta či vyriešiť ich biznis dilemu.

 
Individuálna strategická konzultácia 90 min - 150 EUR je vhodná pre teba ak...
  • Máš strategickú otázku či dilemu, z ktorej sa nevieš vymotať vrámci tvojho biznisu a potrebuješ na ňu nahliadnuť z novej perspektívy, aby si sa mohla pohnúť ďalej.
  • Potrebuješ business prvú pomoc v týchto oblastiach:
    • štart podnikania (ako určiť cieľovú skupinu, ako budovať povedomie o svojej značke a službe, ako zostaviť ponuku, ktorá rezonuje s tvojim ideálnym klientom, zostavenie balíčkov spolupráce, marketing na sieťach...)
    • škálovania existujúceho podnikania online (ako začať škálovať a zarábať viac pomocou diverzifikovanej ponuky) 
    • uviesť na trh tvoj nový produkt, službu, či kurz (komunikácia s publikom, tech riešenie, automatizácia, email marketing...)

✅Počas konzultácie si ujasníš, prečo nepredávaš tak ako by si chcela a spoločne si prejdeme konkrétne návrhy na zlepšenie. Po konzultácii dostaneš do emailu aj záznam, aby si sa mohla k nemu kedykoľvek vrátiť.

Využi silu kombinácie koučingu & mentoringu a nestrácaj čas metódou pokus-omyl. Kde môžeš byť o rok, keď sa dnes rozhodneš nebyť na to sama?

Prečo ísť do toho so mnou?

Vždy som mala podnikateľského ducha a vedela som, že podnikanie je pre mňa. Počas 3 rokov sa mi podarilo vybudovať stabilnú osobnú značku Cappuccino Coach, koučingovú&mentoringovú prax (vyše 300+ odkoučovaných hodín), vydať online program pre začínajúce podnikateľky Business Bootcamp a online kurz Elixír šťastia pre úžasné ženy (v spolupráci so svetovou koučkou Martinou W. Opava) a založiť a viesť komunitu ambicióznych žien Cappuccino Club. Začínala som od 0 a na materskej. 

Dnes viem, že podnikanie nie je pre každého. A viem tiež, že tebe to nemusí trvať roky ako mne, kým prídeš na to, čo ti funguje a ako to robiť co najefektívnejšie. Objednaj si Strategickú konzultáciu a posuň svoj biznis na next level.

 

 

Po tvojej objednávke ti príde email s postupom ako si dohodneme termín konzultácie. V prípade, ak email neobdržíš, kontaktuj ma prosím na lucia@cappuccino-coach.com alebo na whatsapp +421904800599.