Strategická konzultácia

Pomôžem vám rozbehnúť & škálovať váš online business

 • Snívate o vlastnom biznise ale nedokážete sa rozbehnúť?
 • Máte svoje hobby, ktoré vás baví a ktoré robíte s ľahkosťou a chceli by ste ho premeniť na profitabilný biznis?
 • Máte jasno v čom podnikať či aké služby poskytovať, máte možno už aj prvých klientov a chcete sa posunúť na ďalšiu úroveň?
 • Máte vytvorený skvelý produkt alebo službu, ale nikto ich nekupuje?
 • Pohrávate sa s myšlienkou podnikania, ale predstava, že na to budete sama, vás desí?

Viem presne, ako sa cítite. Ani ja som nebola vždy podnikateľka a CEO úžasnej komunity žien, ani ja som predtým nespolupracovala s tými najvplyvnejšími koučkami a mentorkami v online biznis sfére, aj ja som mala strach ukázať svetu svoje ja, aj ja som sa bála investovať do svojho biznisu a do seba. 

Vždy som však mala podnikateľského ducha a vedela som, že podnikanie je pre mňa. Počas 3 rokov sa mi podarilo vybudovať stabilnú osobnú značku Cappuccino Coach, koučingovú&mentoringovú prax (vyše 300+ odkoučovaných hodín), vydať online kurz Elixír šťastia pre úžasné ženy (v spolupráci so svetovou koučkou Martinou W. Opava) a založiť a viesť komunitu ambicióznych žien Cappuccino Club. Začínala som od 0 a na materskej. 

Dnes viem, že podnikanie nie je pre každého. A viem tiež, že vám to nemusí trvať roky ako mne, kým prídete na to, čo vám funguje a ako to robiť co najefektívnejšie. 

Preto v rámci inviduálnej konzultácie chcem pomôcť práve tým ženám, ktoré sa nevedia pohnúť z miesta či vyriešiť ich biznis dilemu.

Individuálna strategická konzultácia 90 min - 120 EUR
 • Máte strategickú otázku či dilemu, z ktorej sa neviete vymotať vrámci vášho biznisu a potrebujete na ňu nahliadnuť z novej perspektívy, aby ste sa mohli pohnúť ďalej.
  Vaša dilema sa týka
  • štartu podnikania (cieľová skupina, budovanie komunity, niche, ponuka, zostavenie balíčkov spolupráce, marketing na sieťach...)
  • škálovania existujúceho podnikania online (ponukový rebrík) 
  • kampane na váš produkt, službu, či kurz (tech riešenie, automatizácia, email marketing...)

Využite silu kombinácie koučingu & mentoringu a nestrácajte čas metódou pokus-omyl. Kde môžete byť o rok, keď sa dnes rozhodnete nebyť na to sama?

 

Po vašej objednávke vám príde email s postupom ako si dohodneme termín konzultácie.