VIP SPOLUPRÁCA

Nie každá žena môže zárabať tisíce tým, čo miluje.... Ale VY môžete?
 
Pred 3 rokmi bola pre mňa myšlienka živiť sa tým, čo milujem, len nesplniteľným snom. Dnes svoje sny žijem a nielen to - pomáham ich plniť aj desiatkam ambicióznych žien a maminiek.
 

Pomôžeme vám rozbehnúť & škálovať váš online business

 • Snívate o vlastnom biznise ale nedokážete sa rozbehnúť?
 • Máte svoje hobby, ktoré vás baví a ktoré robíte s ľahkosťou a chceli by ste ho premeniť na profitabilný biznis?
 • Máte jasno v čom podnikať či aké služby poskytovať, máte možno už aj prvých klientov a chcete sa posunúť na ďalšiu úroveň?
 • Máte vytvorený skvelý produkt alebo službu, ale nikto ich nekupuje?
 • Pohrávate sa s myšlienkou podnikania, ale predstava, že na to budete sama, vás desí?

Viem presne, ako sa cítite. Ani ja som nebola vždy CEO úžasnej komunity žien a podnikateľka, ani ja som predtým nespolupracovala s tými najvyplnejšími koučkami a mentorkami v online biznis sfére, aj ja som mala strach ukázať svetu svoje ja, aj ja som sa bála investovať do svojho biznisu a do seba. 

Vždy som však mala podnikateľského ducha a vedela som, že podnikanie je pre mňa. Počas 3 rokov sa mi podarilo vybudovať stabilnú osobnú značku Cappuccino Coach, koučingovú&mentoringovú prax (vyše 300+ odkoučovaných hodín), vydať online kurz Elixír šťastia pre úžasné ženy ( v spolupráci so svetovou koučkou Martinou W. Opava) a založiť a viesť komunitu ambicióznych žien Cappuccino Club. Začínala som od 0 a na materskej. 

Dnes viem, že podnikanie nie je pre každého. A viem tiež, že vám to nemusí trvať roky ako mne, kým prídete na to, čo vám funguje a ako to robiť co najefektívnejšie. 

Preto dnes s mojim teamom pomáhame ženám odštartovať a nastaviť ich online business. Heslo nášho projektu je: vaše sny nám nedajú spávať. Preto sme skombinovali individuálny mentoring s marketingovým poradenstvom a pomáhame ženám plniť si sny o profitabilnom podnikaní, časovej slobode a finančnej hojnosti. 

 

V rámci VIP spolupráce vám pomôžeme:

 • rozbehnúť váš biznis od 0 - tzn. od nápadu až po 1.platiaceho klienta (definovať vašu cieľovku, vystavať vašu vlastnú osobnú značku, rozhodnúť sa na akých sieťach budete pôsobiť, ako budete komunikovať, čo budete zdieľať...)
 • škálovať vašu existujúcu ponuku (napr. ak sú náplňou vášho podnikania 1:1 konzultácie, pomôžem vám vyškálovať vašu ponuku a expandovať váš dosah a príjmy aby ste už viac neboli otrokom vášho biznisu - budete predávať svoje KNOW HOW, nie ČAS)
 • pripraviť váš online produkt na predaj (vytvoriť predajnú kampaň vrátane nastavenia platenej reklamy na váš nový kurz, ebook, balíček spolupráce, ktorá vám pomôže vašich followerov konvertovať na platiacich zákazníkov)
Aký typ podnikateľky ste? 
Podnikanie v súlade s vašou CORE ENERGY

Pri spolupráci so svojimi klientkami využívam energetickú typológiu, ktorá nám pomôže určiť váš energetický typ a nastaviť vaše podnikanie v súlade s vašou CORE energiou. Či už ste prirodzene maratónec alebo šprintér, poznanie vášho typu CORE ENERGIE vám pomôže porozumieť tomu, ako sa správate v biznise a podnikanie vám pôjde s väčšou ľahkosťou.

>>>TEST energetickej typológie aj s vyhodnotením si môžete ZDARMA stiahnuť a vypracovať TU<<<

 


VIP Spolupráca obsahuje:

 • Strategické stretnutie vás s našim teamom v dĺžke 120 min
 • Vstupnú analýzu nastavenia vášho podnikania, sociálnych médií, prezentácie, komunikácie, produktov
 • Definovanie vašich cieľov na nasledujúcich 3-6 mesiacov
 • Vypracovanie komunikačnej stratégie pre vás a vaše podnikanie 
 • Finálny dokument zahŕňa odporúčania pre vašu komunikáciu na sociálnych sieťach, obsahový plán, online/offline obchodné príležitosti a roadmap k dosiahnutiu vašich cieľov
 • Finálne stretnutie vás s našim teamom v dĺžke 120 min, kde si prejdeme krok za krokom zistenia a odporúčania
 • Sprievodné koučovacie/mentoringové stretnutie 1x mesačne (podľa dohody)

Spolupráca je vedená skutočne intenzívnou formou a je vhodná pre ženy, ktoré sú pripravené ísť do akcie a podnikať akčné kroky, ktoré smerujú k dosiahnutiu ich cieľov. 

Cena VIP Spolupráce: od 1197 EUR

Keďže sa jedná o skutočne hĺbkovú spoluprácu, ešte predtým, ako sa pustíme do spolupráce, ktorá nakopne váš biznis a zmení váš život, je potrebné aby sme sa navzájom spoznali a zistili, či nám to funguje. Preto vás pozývam na úvodný call, kde si preberieme ciele spolupráce a vaše nastavenie. 

Máte jasno v tom, kam smerujete, ale nemáte čas na marketing a sociálne média? Radi vám s tým pomôžeme! Zastrešíme pre vás komplexnú správu sociálnych sietí. Pre viac informácií nám napíšte email a my sa vám obratom ozveme.

 

Vaše sny nám nedajú spávať! Predstavujeme vám náš DREAMTEAM.

Lucia Sarah Serugová

CEO Cappuccino COACH & CAPPUCCINO CLUB
Digital Marketing Strategist

Vyštudovala Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského, má viac ako 10 ročné skúsenosti na pozíciach v obchode, realitnom biznise, recruitingu, marketingu a koučingu.

Venuje sa správe sociálnych sietí, príprave marketingových stratégií najmä v online priestore, vyhľadávaniu vhodných obchodných príležitostí a prepájaniu profesionálov z rôznych kútov biznisu.

Svojich klientov si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na problematiku brandingu, marketingu, tvorb digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.

 

Daniela Gregušová

Marketing Manager

Vo sfére marketingu sa pohybuje už vyše 6 rokov. Počas svojej doterajšej kariéry mala možnosť spolupracovať so značkami Salad Box, tvorila marketingovú stratégiu pre značku SolMejt a v rámci spolupráce s marketingovou agentúrou DOTCOM ADVERTISING, kde pôsobila ako Account Executive Manager, spolupracovala s rôznymi klientami ako napríklad Slovnaft, Matyšák, Platforma rodín či Traco.

S rýchlym svetom reklamy a marketingu drží krok aj vďaka neustálemu vzdelávaniu, najnovšie je hrdou absolventkou kurzu digitálneho marketingu DigiAKA v Prahe.

Vďaka týmto skúsenostiam má komplexný prehľad o svete reklamy z pohľadu tvorcu, ale aj zákazníka. Rozumie potrebám klientov a dokáže nastaviť, spravovať a vyhodnotiť reklamné stratégie a kampane v súlade s ich individuálnymi požiadavkami. Do práce chodí s úsmevom na perách a s dobrou šálkou kávy.


Disclaimer:

Platba za program prebieha po dohode o uzavretí spolupráce. Je možné sumu rozdeliť do 2 splátok po dohode. Poplatok za spoluprácu je nevratný, za programom si 100% stojím. Zaplatením poplatku za spoluprácu klientka súhlasí s podmienkami.

Lucia Serugová negarantuje konkrétne výsledky spolupráce - váš biznis vám vráti iba to, čo neho vložíte.