VIP SPOLUPRÁCA: All inclusive

Máš podnikanie, ktoré ti platí účty ale cítiš, že prišiel čas rásť. Pomôžem ti zarábať viac tvojim online businessom✅

  • Zarábaš svojím biznisom koľko si zarábala v zamestnaní a chceš konečne svoju vášeň premeniť na profitabilný biznis, ktorý zarába aj keď spíš či dovolenkuješ?
  • Používaš rôzne predajné a komunikačné kanály a stále nevieš stabilizovať svoje príjmy na pravidelných 4-5 ciferných čiastkach a naplniť svoje finančné očakávania?
  • Nemáš jasno v tom, komu svoje služby predávaš a ako ich odkomunikovať aby ich tvoje publikum chcelo kúpiť?
  • Začínaš či pôsobíš ako koučka, expertka či freelancerka a chceš svoje know how dostať k desiatkam či stovkám platiacich klientov namiesto naháňania sa za jednorazovými konzultáciami?
  • Máš vytvorený skvelý produkt alebo službu, ale nikto ich nekupuje?
  • Máš už dosť zháňania klientov na 1:1 spoluprácu a si pripravená rásť a expandovať?

 

VIP SPOLUPRÁCA: ALL INCLUSIVE je pre TEBA ak...

✅ Darí sa ti zháňať klientov ale chceš objaviť ďalšie možnosti, ako expandovať a diverzifikovať tvoj príjem - nechceš už byť platená za svoj čas, ale za hodnotu, ktorú klientom prinášaš

Si raketa a potrebuješ flexibilitu, chceš mať možnost konzultovať to, čo riešiš v tvojom biznise v reálnom čase a nechceš čakať týždeň pokým sa stretneme live

Aktuálne sú tvoje príjmy medzi 10-20.000 eur ročne a chceš nájsť možnosti ako rásť 

 

V rámci VIP spolupráce: ALL INCLUSIVE ti pomôžem:

✅ dostať tvoje podnikanie na stabilné 4+ ciferné mesačné príjmy (definovať tvoju cieľovku, vystavať tvoju vlastnú osobnú značku, rozhodnúť sa na akých sieťach budete pôsobiť, ako sa odlíšiť od konkurencie, ako budeš komunikovať, čo budeš zdieľať...)

✅ škálovať tvoju existujúcu ponuku (napr. ak sú náplňou tvojho podnikania 1:1 konzultácie, pomôžem ti vyškálovať tovju ponuku a expandovať tvoje dosah a príjmy aby si už viac nebola otrokom tvojho biznisu - budeš konečne predávať svoje KNOW HOW, nie ČAS - pomôžem ti nájsť spôsoby ako budeš monetizovať tvoje know how...)

✅ pripraviť tvoj online produkt/kurz/workshop na predaj pomocou nastavenia predajnej a komunikačnej stratégie (vytvoriť predajnú kampaň na tvoj nový kurz, ebook, balíček spolupráce, ktorá ti pomôže vašich followerov konvertovať na platiacich zákazníkov)

VIP Spolupráca: ALL INCLUSIVE obsahuje mesačne:

✅ Strategické konzultácie so mnou v dĺžke 4 hodiny (možnosť využiť ako 4x1 hod alebo 2x2 hod)

✅ Neobmedzená individuálna podpora cez whatsapp - správy a hlasovky priamo odo mňa (po-štv od 8.00 - 15.00)

✅Vstupnú analýzu nastavenia tvojich produktov, sociálnych médií, prezentácie, všetkých komunikačných kanálov, ktoré používate, produktov (business audit) na začiatku našej spolupráce

✅ Vypracovanie odporúčaní pre komunikáciu pre teba a tvoje podnikanie naším teamom 

Ako BONUS k spolupráci dostanete✅:

➡️ Vstup do VIP členskej zóny, prístup ku všetkým tréningom, workshopom a materiálom odo mňa - v hodnote 2000+ EUR

➡️ Vstup na všetky moje webináre, workshopy, tréningy online počas doby trvania spolupráce


Spolupráca je vedená skutočne intenzívnou formou a je vhodná pre ženy, ktoré sú pripravené ísť do akcie a podnikať akčné kroky, ktoré smerujú k dosiahnutiu ich cieľov. Spolupráca nie je pre každého - svoje klientky do VIP spolupráce si vyberám na základe vstupného callu (musí nám to spolu ladiť).

➡️ Cena 3-mesačnej VIP Spolupráce: 3700 EUR

Alebo 1297 EUR mesačne x 3
(nie som platcom DPH)

Keďže sa jedná o skutočne intenzívnu spoluprácu, ešte predtým, ako sa pustíme do spolupráce, ktorá ti pomôže v podnikaní rásť a expandovať, je potrebné aby sme sa navzájom spoznali a zistili, či nám to funguje. Preto ťa pozývam na bezplatný úvodný call, kde si preberieme ciele spolupráce a tvoje nastavenie. 

Do VIP spoluprácu: ALL INCLUSIVE spolupráce príjmam iba 2 ženy súbežne. Informuje sa o aktuálnych voľných kapacitách.


Nie si pripravená na intenzívnu spoluprácu a potrebovala by si len jednorázovú konzultáciu pre ujasnenie si dilemy, ktorú riešiš? Zabookuj si 90-minutovú STRATEGICKÚ KONZULTÁCIU.


Vaše sny mi nedajú spávať! 

Lucia Sarah Serugová

CEO Cappuccino COACH & CAPPUCCINO CLUB
Online Business Coach
CEO Cappuccino Marketing & Consulting

Vyštudovala Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského, pôosobila pracovne v Spojených štátoch, má viac ako 10 ročné skúsenosti na pozíciach v obchode, realitnom biznise, recruitingu, marketingu a koučingu.

Pomáha začínajúcim podnikateľkám v službách dostať sa z 0 na ročné obraty 40+ tisíc EUR pomocou kombinácie koučingu, mentoringu a marketingových stratégií.

Svojich klientov si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na problematiku biznisu, brandingu, marketingu, tvorby digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.


Disclaimer:

Platba za program prebieha po dohode o uzavretí spolupráce. Je možné sumu rozdeliť do mesačných splátok po dohode. Poplatok za spoluprácu je nevratný, za programom si 100% stojím. Zaplatením poplatku za spoluprácu klientka súhlasí s podmienkami.

Lucia Serugová negarantuje konkrétne výsledky spolupráce - váš biznis vám vráti iba to, čo neho vložíte.