O mne

Vitajte, dámy,

volám sa Lucia Serugová ale všetci mi hovoria Lulu.

Plán vytvoriť Cappuccino Coach som dala do pohybu po narodení mojej dcéry, ale túto víziu som mala v hlave už dlhšie. Skúsenosť stať sa mamou mi však pomohla dať dokopy jasný koncept môjho budúceho smerovania.

Uvedomila som, že my ženy máme na seba obrovské nároky a keď sa k tomu pridá každodenný život a spoločenský tlak, často zabúdame na to najdôležitejšie – na seba. Viete, čo sa hovorí – z prázdneho džbánu vodu nenaleješ.

Mojím poslaním je vytvoriť miesto, kde sa žena bude cítiť sama sebou. Tak, ako sa my ženy staráme o svoj zovňajšok, mali by sme sa rovnako starať a hýčkať si aj svoje vnútro.

Pretože aj Ty môžeš žiť život o akom snívaš.

Od svojich vysokoškolských čias som precestovala a žila vo viacerých krajinách, od Portugalska až po Ameriku, kde som vyše roka pôsobila v hotelovom biznise na Manhattane v New Yorku. Po návrate na Slovensko som prešla viacerými pozíciami v obchode, v personálnom manažmente a recruitingu a pôsobila som aj v realitnom biznise ako konzultantka pre firmy.


Práci s ľuďmi sa venujem už 9 rokov, v oblasti profesionálneho koučingu mám ukončený dlhodobý výcvik v Business Coaching College, ktorá toho času ako jediná poskytuje ICF certifikovnaý výcvik pre life coaching na Slovensku. Pomáham ženám nastaviť ich ciele a spoločne pracujeme na tom, aby žili každý deň lepší vedomejší život a udržiavali si správny mindset a focus. Tiež sa aktívne podieľam na budovaní komunity šťastných spokojných žien a prepájam cieľavedomé vizionárky, ktoré sa neboja zlepšovať každý deň aspoň o kúsok. Pridajte sa k nám tu.

Verím, že každá žena môže byť šťastná.
Len sa pre to musí rozhodnúť.

Výcvikom sa u mňa vzdelávanie nekončí. Mojím hlavným cieľom v živote je neustále sa posúvať, zlepšovať a stať sa najlepšou verziou samej seba tak, aby som to najlepšie mohla odovzdať Vám. Na mojom blogu sa tiež s Vami chcem podeliť o svoje zážitky a uvedomenia, a ukázať Vám veci z inej perspektívy.

Budem sa tešiť, keď sa prepojíme na Instagrame a na LinkedIne

Lulu Serugová alias Cappuccino Coach