Na slovíčko, dámy

Zdravím Vás,

volám sa Lucia ale moji známi ma poznajú pod pseudonymom Lulu. Vlastne mi už nikto ani inak nepovie.

Nápad vytvoriť Cappuccino Coach som dala do pohybu po narodení mojej dcéry, ale musím povedať, že túto víziu som mala už dlhšie. Skúsenosť stať sa mamou mi však pomohla dať dokopy jasný koncept môjho budúceho smerovania. Uvedomila som, že my ženy máme na seba obrovské nároky a keď sa k tomu pridá každodenný život a spoločenský tlak, často zabúdame na to najdôležitejšie – na seba. Viete, čo sa hovorí – z prázdneho džbánu vodu nenaleješ.

Mojím poslaním, a teda úlohou aj tejto platformy, je vytvoriť miesto, kde sa žena bude cítiť sama sebou. Tak, ako sa my ženy staráme o svoj zovňajšok, mali by sme sa rovnako starať a hýčkať si aj svoje vnútro. Preto mojou filozofiou v poskytovaní služieb je práve dopriať si MENTAL WELLNESS.

Od svojich vysokoškolských čias som precestovala a žila vo viacerých krajinách, od Portugalska až po Ameriku, kde som vyše roka pôsobila v hotelovom biznise priamo na Manhattane v New York City. Po návrate na Slovensko som prešla viacerými pozíciami v obchode, v personálnom manažmente a recruitingu, a momentálne pôsobím ako konzultantka pre firmy v real estate sfére.

Neformálnemu koučovaniu a práci s ľuďmi sa venujem už od vysokoškolských čias, aktuálne sa zúčastňuje prípravneho kurzu na medzinárodný certifikát ICF , venujem sa vzťahovému a životnému koučingu pre ženy, mám vlastný drzý merch a každý deň sa aktívne podieľam na budovaní komunity šťastných žien – napríklad aj na mojom instagrame, kde pravidelne robím livestreamy s inšpiratívnymi ženami.

Mojím hlavným cieľom v živote je neustále sa posúvať, zlepšovať a stať sa najlepšou verziou samej seba. Na mojom blogu sa tiež s Vami chcem podeliť o svoje zážitky a uvedomenia, a ukázať Vám veci
z inej perspektívy.

Začiatkom roku 2020 som tiež spustila novú rubriku Rozhovory, kde pravidelne prinášam dialógy s inšpiratívnymi ženami z biznisu a rôznych profesií. Ak máte zaujimavý tip na rozhovor, budem rada keď ma kontaktujete.

Kontaktovať ma môžete na lucia@cappuccino-coach.com a nezabudnite ma sledovať na Instagrame @cappuccino.coach a pridať na LinkedIne

Lulu alias Cappuccino Coach