O mne & DREAMTEAM

Vaše sny nám nedajú spávať! Predstavujeme vám náš DREAMTEAM.

Lucia Sarah Serugová

CEO Cappuccino COACH & CAPPUCCINO CLUB
Digital Marketing Strategist

Vyštudovala Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského, má viac ako 10 ročné skúsenosti na pozíciach v obchode, realitnom biznise, recruitingu, marketingu a koučingu.

Venuje sa správe sociálnych sietí, príprave marketingových stratégií najmä v online priestore, vyhľadávaniu vhodných obchodných príležitostí a prepájaniu profesionálov z rôznych kútov biznisu.

Svojich klientov si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na problematiku brandingu, marketingu, tvorb digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.

 

Daniela Gregušová

Marketing Manager

Vo sfére marketingu sa pohybuje už vyše 6 rokov. Počas svojej doterajšej kariéry mala možnosť spolupracovať so značkami Salad Box, tvorila marketingovú stratégiu pre značku SolMejt a v rámci spolupráce s marketingovou agentúrou DOTCOM ADVERTISING, kde pôsobila ako Account Executive Manager, spolupracovala s rôznymi klientami ako napríklad Slovnaft, Matyšák, Platforma rodín či Traco.

S rýchlym svetom reklamy a marketingu drží krok aj vďaka neustálemu vzdelávaniu, najnovšie je hrdou absolventkou kurzu digitálneho marketingu DigiAKA v Prahe.

Vďaka týmto skúsenostiam má komplexný prehľad o svete reklamy z pohľadu tvorcu, ale aj zákazníka. Rozumie potrebám klientov a dokáže nastaviť, spravovať a vyhodnotiť reklamné stratégie a kampane v súlade s ich individuálnymi požiadavkami. Do práce chodí s úsmevom na perách a s dobrou šálkou kávy.

 

Chcete si dohodnúť spoluprácu alebo máte otázky ohľadom nastavenienia spolupráce? Napíšte nám a dohodneme si termín nezáväznej konzultácie.