O mne

 

Ahoj, kráska!

Volám sa Lucia Serugová. Som mama, podnikateľka, partnerka, autorka kurzu Elixír šťastia: Manuál pre šťastné ženy a v neposlednom rade akčná podnikavá žena, ktorej životným poslaním je žiť život naplno a neuspokojiť sa s priemerom. 

Opýtam sa ťa hneď na začiatok:

Keby si si mala vybrať, či by si chcela žiť radšej naplnený osobný život alebo excelovať do profesionálnej stránke, čo by si si vybrala?

Ja som vždy verila, že môžeš mať obe - aj naplnený osobný život plný každodennej harmónie, aj sa naplno realizovať po profesionálnej stránke a budovať si kariéru či vlastné podnikanie snov.

V živote sa riadim heslom tí, ktorí môžu zmeniť svet, musia - verím, že je našou povinnosťou a zároveň privilégiom, stať sa tou najlepšou verziou seba. Verím, že sny sa majú plniť ale zároveň verím v to, že sa nesplnia samé - musíme pre ne niečo urobiť. A niekedy to niečo je kompletne zmeniť svoje návyky, prekonať svoj strach a ísť stále dopredu s víziou, ktorú často vidíme iba my samy. 

Tak, ako mnohé z vás, aj ja som na mojej ceste objavila veľa nesprávnych odbočiek, zavretých dverí a skratiek, ktoré nefungovali. A taktiež máme všetky vždy dve možnosti - buď to vzdať a nikdy neprekročiť svoj vlastný tieň, alebo prekonať strach a hľadať cesty, ako si ísť za svojim. Často som chcela, aby veci v mojom živote boli jasné - a až neskôr som pochopila, že jasnosť prichádza práve tým, že robíme kroky do “neznáma”.

Dnes pomáham ženám, ktoré túžia žiť svoj vysnívaný život, učia sa nabrať odvahu byť samy sebou, stanoviť si hranice a vybudovať niečo, na čo budú skutočne hrdé. Pomáham maminkám znovuobjaviť ich vnútornú rovnováhu, sprevádzam ženy na ceste k poznaniu svojho skutočného ja, ukazujem cestu ako si usporiadať svoje priority, povzbudzujem ich k tomu ako zobrať svoj život pevne do vlastných rúk a pomáham im cítiť sa každý deň harmonicky a v rovnováhe.

Sebarozvoj a práca na sebe pre mňa nie je cieľ, ale cesta - a preto k nemu pristupujem s ľahkosťou, ako keď si vychutnávate svoje obľúbené kapučínko. Pri svojej práci kombinujem metódy klasického koučingu, energy koučingu, mentoringu a mojich vlastných poznatkov vychádzajúcich z praxe. Nedržím sa striktne jednej metodiky, pretože viem, že na každú z nás platí niečo iné. Preto spolupráca s každou mojou klientkou je vysoko individuálna a vždy šitá presne na mieru. 

Takisto viem, že vybočiť z radu a ísť si za svojim býva osamelá cesta, na ktorej sa stretávame s neporozumením, často z radu našich najbližších. Poznám ten pocit a to nadšenie, keď konečne prídete na to, že si pre seba prajete viac a zároveň poznám aj to sklamanie a pocit frustrácie, ten tichý hlas v našej hlave nechaj to radšej tak, keď nenájdeme podporu u nášho okolia. Preto som sa rozhodla založiť online komunitu Cappuccino Club pre všetky ambiciózne ženy, ktoré sa navzájom podporujú, prepájajú a rastú. Pridať k desiatkam úžasných žien sa môžete tu.


Chcete si dohodnúť spoluprácu alebo máte otázky ohľadom nastavenienia spolupráce? Zabookujte si svoj FREE STRATEGY CALL na tomto linku.