Kto som

nazov obrazka

Ahoj, 

volám sa Lulu. Som mama, podnikateľka, partnerka a v neposlednom rade akčná podnikavá žena, ktorej životným poslaním je žiť život naplno a neuspokojiť sa s priemerom. 

Keďže ma to vždy ťahalo k práci s ľuďmi, vyštudovala som Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského a svoje teoretické poznatky som plynule prepojila s praxou v rôznych odvetviach v medinárodných firmách v komerčných nehnuteľnostiach, financiách, ľudských zdrojoch a iných službách. Stážovala som v hoteli v srdci New Yorku, konzultovala som realitné stratégie pre medzinárodné spoločnosti, podieľala som sa na nastavovaní komunikačnej a predajnej stratégie niekoľkých novovznikajúcich firiem a v neposlednom rade som rozbehla konzultačný biznis pre všetky akčné cieľavedomé ženy počas materskej dovolenky.

V živote sa riadim heslom tí, ktorí môžu, musia - verím, že je našou povinnosťou a zároveň privilégiom, stať sa tou najlepšou verziou seba. Verím, že sny sa majú plniť ale zároveň verím v to, že sa nesplnia samé - musíme pre ne niečo urobiť. A niekedy to niečo je kompletne zmeniť svoje návyky, prekonať svoj strach a ísť stále dopredu s víziou, ktorú často vidíme iba my samy. 

Na mojej ceste som objavila veľa nesprávnych odbočiek, zavretých dverí a skratiek, ktoré nefungovali. Mala som vždy dve možnosti - buď to vzdať a nikdy neprekročiť svoj vlastný tieň, alebo prekonať strach a hľadať cesty, ako si ísť za svojim. Často som chcela, aby veci v mojom živote boli jasné - a až neskôr som pochopila, že jasnosť prichádza práve tým, že robíme kroky do “neznáma”.

Dnes pomáham ženám, ktoré túžia žiť svoj vysnívaný život, učia sa nabrať odvahu byť samy sebou a vybudovať niečo, na čo budú skutočne hrdé. Pomáham maminkám znovuobjaviť ich vnútornú rovnováhu, sprevádzam ženy na ceste k poznaniu svojho skutočného ja, ukazujem cestu ako si usporiadať svoje priority, povzbudzujem ich k tomu ako zobrať svoj život pevne do vlastných rúk a pomáham im cítiť sa každý deň harmonicky a v rovnováhe.

Tony Robbins povedal: život sa nedeje vám ale pre vás. Vždy máte na výber a môžete si vybrať, či svoj príbeh budete tvoriť alebo len pozorovať, ako sa vám deje.

Sebarozvoj a práca na sebe pre mňa nie je cieľ, ale cesta - a preto k nemu pristupujem s ľahkosťou, ako keď si vychutnávate svoje obľúbené kapučínko. Pri svojej práci kombinujem metódy klasického koučingu, energy koučingu, mentoringu a mojich vlastných poznatkov vychádzajúcich z praxe. Nedržím sa striktne jednej metodiky, pretože viem, že každá ambiciózna žena má len jediný cieľ - chce sa posúvať ďalej. Preto spolupráca s každou mojou klientkou je vysoko individuálna a vždy šitá presne na mieru. 

Takisto viem, že vybočiť z radu a ísť si za svojim býva osamelá cesta, na ktorej sa stretávame s neporozumením, často z radu našich najbližších. Poznám ten pocit a to nadšenie, keď konečne prídete na to, že si pre seba prajete viac a zároveň poznám aj to sklamanie a pocit frustrácie, ten tichý hlas v našej hlave nechaj to radšej tak, keď nenájdeme podporu u nášho okolia. Preto som sa rozhodla založiť online komunitu pre všetky ambiciózne podnikavé ženy, ktoré sa navzájom podporujú, prepájajú a rastú. Pridať k desiatkam úžasných žien sa môžete tu.


Máte otázky ohľadom spolupráce? Prosím, pošlite mi email tu.